Opis etapów

etap_quizowy

Quiz Run – 4 km

Rajd rozpocznie etap o zagadkowej nazwie „Quiz Run”. Na czym on będzie polegać? Żeby odnaleźć kolejny punkt kontrolny musicie odpowiedzieć na pytanie testowe (A, B, C). Na mapie zaznaczone są punkty kontrolne odpowiadające poszczególnym odpowiedziom (np. 1A – pytanie pierwsze odpowiedź A). Tylko na punkcie z prawidłową odpowiedzią wisi lampion, a waszym zadaniem jest go odszukać. Jeśli znacie odpowiedź biegniecie tam od razu, jeśli nie, czeka Was metoda prób o błędów.

etap_rowerowyEtap rowerowy – 50km

Etap rowerowy będzie zaczynał się i kończył w okolicach Wyspy Młyńskiej. Zabierzemy Was poza granice administracyjne Bydgoszczy i możecie spodziewać się zarówno asfaltów jak i leśnych przecinek. Po drodze będzie również etap na mapie do orientacji sportowej z ciut dokładniejszą nawigacją.

etap_pieszyEtap pieszy – 15km

Po rowerach zaczynacie etap pieszy. Najpierw bieg po mieście, potem część leśna na dokładniejszej mapie do orientacji sportowej. Po drodze oczywiście zadania specjalne. Etap kończycie nad Brdą w Smukale.

etap_kajakowyEtap kajakowy – 9km

Etap ciut dłuższy niż przed rokiem, ale w 100% będzie to spływ z całkiem niezłym nurtem. Etap kończycie na Wyspie Młyńskiej – kajakiem wpływacie na metę!