Lista zgloszonych zespołów

Trasa rajdowa

NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1Zmusili nas!Patrycja Podemska, Aleksandra MiklerBydgoszcz/Bydgoszcz
2Lewy TeamMarek Lewandowski, Krzysztof LewandowskiBydgoszcz/Chelmno
3Crazy MamuśkiAnna Farbotko, Edyta Szczepańska-DolnaBydgoszcz/Bydgoszcz
4Wataha Bydgoszcz/Cwane LisyAleksandra Czerwińska, Kornelia JanuszkiewiczBydgoszcz/Bydgoszcz
5TASAK TeamMichał Rudnicki, Grzegorz RaciborskiNowa Wieś Wielka/Bydgoszcz
6KU AZS WAT WarszawaDiana Gordon, Maciej GędziorowskiPiaseczno/Pionki
7AR PoznańPiotr Dopierała, Jacek GallaDopiewo/
8THE REFUGEE TEAMLUIS RUIZ, FRANCISCO ELIASBYDGOSZCZ/BYDGOSZCZ
9żona kazała teamAlina Olejniczak, Anna KarczBydgoszcz/Bydgoszcz
10JAROSZEMariusz Jarosz, Agata JaroszBydgoszcz/Bydgoszcz
11#WpiszCokolwiek TeamJan Kłopocki, Mateusz KrempaBydgoszcz/Wrocław
12OVER LIMITJoanna Trafas, Magdalena DybulKicin/POZNAŃ
13R23.plPaweł Decowski, Radosław KochańskiBydgoszcz/Bydgoszcz
14H&MMaria Ritter , Mariana Sobota Poznań/Poznań
15WeTeamCezary Brandebura, Kamil KoczkodailSzczecin/Szczecin
16Mig-GirlsPaulina Jadanowska, Sonia NapierajOsielsko/Bydgoszcz
17ZorciakiJakub Kaprykowski , Ania DrzewiczGrupa/Stare Strącze
18Koty PoznańMarcin Grabowski, Paulina HandkePoznań/Poznań
19Dziady boroweMarcin Skawiński, Tomasz WosickiOborniki/Oborniki
20Rakietowe RodzeństwoMaciej Drajerczak, Gosia DrajerczakPoznań/Poznań
21163 kg mięsa - jakość CB163Rafał Chmara, Michał BorkowskiBydgoszcz/Bydgoszcz
22Żubr i SpokójAdam Żyliński, Joanna PałdynaGdańsk/Gdańsk
23Perła SquadMariusz Pacholski, Kamil PacholskiGdynia/Borówno
24Chaos i DestrukcjaDawid Paterski, Paula PodleckaBydgoszcz/Piła
25IniemamocniMateusz Komorowski, Marta SzczypiórWarszawa/Warszawa
26MKMBJarosław Konczalski, Szymon DługoszWrześnia/Września
27WymyślCośMarcin Lewandowicz, Michał GórowskiKoziegłowy/Rożnowo
28Oriento Expresso TeamKrzysztof Gruhn, Artur BednarekZakrzewo/Pobiedziska
29Majezon TeamJan Magnuszewski, Artur CichyDąbrówka/Luboń
30Petronelka i RojberMarcin Wicher, Magdalena MatelskaPrzeźmierowo/Poznań
31adventuresport.plMadzia Mazur, Mateusz HoffmannPoznań/Lipno

Trasa piesza

NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1ChmieleMarcin Chmielewski, Izabela WojtczakBydgoszcz
2MBAKMonika Bińczyk, Andrzej KucińskiWarszawa
3Cwałujące WieprzeZuzanna Trafas, Krystian KrajewskiKicin
4Para do zadań specjalnychSonia Hanczewska, Maciej PietrzakBydgoszcz
5SOWA PuszczykowoCzarek Wichniewicz, Bogna, Iga, JeremiPuszczykowo
6AlphakiKarolina Tomalik, Hanna Tomalik, Teresa ZmaczyńskaKraków
7Królowe NocyAnna Maria Dobosiewicz, Dominika Malinowska, Paulina MiętkowskaBydgoszcz
8Wataha BydgoszczMaciej Krutul, Maria Krutul, Agnieszka KrutulMorzewiec
9Dwór SoszkaPaweł Soszyński, Małgorzata Soszyńska, Radosław Szulc, Joanna SzulcBydgoszcz