Lista zgloszonych zespołów

NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1#WpiszCokolwiekJan Kłopocki(25)
Mateusz Krempa(25)
Bydgoszcz/Osielsko
2KM PSP w LesznieDominik Wels(25)
Filip Rolla(28)
Krzemieniewo/Kaszczor
3FudoshinTomasz Graczyk(41)
Anita Jancy(44)
Czarne Błoto/Czarne Błoto
4Horcio TeamAnna Witanowska(28)
Paweł Horanin(28)
Koszalin/Sławoborze
5Drużyna ITTomasz Ciesielczyk(27)
Maciej Tronowski(27)
Poznań/Poznań
6Leśni PoznańMarcin Grabowski(28)
Dawid Grzeskowiak(29)
Poznań/Poznań
7Oriento Expresso TeamKrzysztof Gruhn(33)
Artur Bednarek(33)
Zakrzewo/Pobiedziska
8SzturmowcyDominika Sobczak(31)
Borys Gostomski()
Gdańsk/Gdańsk
9Agata Wasilewska(35)
Martyna Wasilewska (34)
Bydgoszcz /Bydgoszcz
10ZABIEGANI PO USZYMarcin Roszkowski(45)
Ewa Zarzycka(40)
Warszawa/Warszawa
11X2M Enbio KaliszŁukasz Majewski(26)
Rafał Majewski(28)
Poznań/Kalisz
12NZJ-SOT BYDGOSZCZMarcin Chmielewski(32)
Dawid Lewandowski(33)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
13TASAK TeamMichał Rudnicki(36)
Jakub Szatkowski(27)
Nowa Wieś Wielka/Toruń
14KS Drzyj ZelówyWojciech Wysocki(34)
Dorota Wysocka(32)
Poznań/Poznań
15Rakietowe RodzeństwoMaciej Drajerczak(30)
Małgorzata Drajerczak(28)
Poznań/Poznań
16Lewy TeamKrzysztof Lewandowski(32)
Marek Lewandowski(26)
Chełmno/Bydgoszcz
17PanteryPaweł Błażejewski(32)
Łukasz Wilk(33)
Kościan/Bydgoszcz
18Borowki TeamKarolina Borowska(37)
Michal Mackowiak(38)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
19AndroRobert Krzyżanowski i(49)
Anna Kułakowska(35)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
20Ciapaki i GłuptakiMagdalena Zemlak(31)
Krystian Iżycki(37)
Warszawa/Warszawa
21A'la BagietaPiotr Partyka(22)
Alicja Partyka(18)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
22UNIKORNSIOlga Żarlińska(25)
Jakub Turowski(23)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
23Kurcze BladeZbigniew Bednarczyk(59)
Aleksandra Bednarczyk(57)
Poznań/Poznań
24AR POZNAŃFranciszek Galla(27)
Magdalena Mazur(26)
Mochy/Poznań
25Petronelka i RojberMagdalena Matelska(38)
Marcin Wicher(37)
Poznan/Chyby
26On-Sight / WalkMarek Muszyński(29)
Małgorzata Trawkowska(31)
Poznań/Poznań
27KS Hades i KasiaMarcin Gorzelańczyk(33)
Kasia Żebrowska(32)
Potasze/Września
28DGNArtur Tęcza(39)
Jakub Cimachowski(36)
Solec Kujawski/Solec Kujawski
29NiewidzialniRadosław Kochański(34)
Paweł Decowski(33)
Bydgoszcz/Bydgoszcz
30A&AAnna Kosior(35)
Agnieszka Średniak(39)
Warszawa/Łódź
31OVER LIMITJoanna Trafas(45)
Magdalena Dybul(47)
Kicin/POZNAŃ
32MKMBJAROSŁAW KONCZALSKI(1978)
Jan Magnuszewski(1981)
Września/Dąbrówka
33Team 360Igor Błachut(44)
Kornel Jaskuła(33)
Warszawa/Wrocław
34Perła SquadMariusz Pacholski(33)
Kamil Pacholski(36)
Gdynia/Bydgoszcz
35HalnyMarek Wąsik(28)
Marta Molińska(26)
Poznań/Leszno
36Płonące rajtuzyMarek Dobrzynski(32)
Jakub Szymczak(29)
Bydgoszcz/Gdynia
37Bielański On-SightMagda Brukwińska(28)
Mateusz Komorowski(30)
Poznań/Warszawa
381 Brygada Logistyczna Sebastian Wesołowski (28)
Łukasz Skiba(29)
Bydgoszcz /Bydgoszcz
39Słoiki dwaSzymon Dorna(29)
Dżoana Czaczler(18)
Warszawa/Czaplink
40Halo, tu Brzoza! Wojciech Bronisz(21)
Krzysztof Bronisz(54)
Niemcz/Niemcz